Menu

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Tamiri

April 2, 2018 - Sebze Yıkama ve Kurutma Teknik Servis
Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Tamiri

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Tamiri,

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Tamircisi. Arızalı Patates Soyma Makinesi Tamiri İçin İzmir Geneline Servisimiz Vardır.

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Tamiri İçin Sebze Yıkama ve Kurutma Motor Tamiri, Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Rediktör Tamirini Yapıyoruz, Sesli Çalışan Sebze Yıkama ve Kurutma Tamir Servisi, Çalışamayan Sebze Yıkama ve Kurutma makinesi Tamiri, Sebze Yıkama ve Kurutma makinesi Tamir Bakım Servisi.

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Servis Talep Etmeniz Durumunda Servisimiz Bulunduğunuz Noktaya Gelerek Makinenizi Teslim Alır ve En Hızlı Şekilde Tamiri ve Arızasını Gidererek Tekrar Sizlere Teslim Etmektedir

Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Tamiri Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Bakımı Yapıyoruz Arızalı Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Tamiri Ve Bakımı İçin Arayınız 0232 457 12 63

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma  makinası tamiri

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi  tamircisi: Sebze Yıkama ve Kurutma, motoru arızalı, Yağ Kaçıran, devamlı Çalışan Sebze Yıkama ve Kurutma makinası tamir servisi. Endüstriyel Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi tamiri servisi, Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi tamiri, Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi tamir servisi, küçük Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi tamiri; Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Redüktör motoru değiştirme, kontaktör, sensör değiştirme ve benzeri arızalı Sebze Yıkama ve Kurutma makinası tamiri telefonu 0232 457 12 63

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi 0536 370 87 85 İzmir Dışı Lütfen Aramayınız

Kaynak: www.ohrilimakina.com.tr

Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Yetkili Servisliklerimiz; Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Tamiri,

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma makinası tamiri telefonu 0232 457 12 63

Reklam teklifi için destek@ohrilimakina.com.tr adresine yazabilirsiniz

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi Satışı ve İkinci El Bilgisi İçin Lütfen Bizi Arayınız

Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma makinası satışı 0232 457 12 63  Electrolux Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi hakkındaki bütün sorularınızı (teknik soru ve sorunlarınız, bakım soruları, yedek parça isteği)  08.30 – 18.00 Saatleri Arasında Bizleri Arayabilirsiniz

Servis Hizmetleri

Ohrili Makine Electrolux Profesyonel, Dito Sama, Zanussi Profesyonel, Alpeninox,  Arı Makine, Cliopack, Lipovak, Mateka, Boğaziçi, Bosfor, Süper Mikser, Kalitegaz v.b. bir çok firmanın yetkili servis belgesine sahiptir. Orijinal yedek parça temini, makineleriniz tamir ve bakımları bünyemizde yaptırabilirsiniz.

Satış Hizmetleri

Ohrili Makine Electrolux Profesyonel, Arı Makine, Cliopack, Lipovak firmalarının İzmir satış temsilciği görevini yürütmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Ohrili Makine Süper Marketler, Restaurantlar, Yemek Fabrikaları, Kasap Dükkanları, Şarküteri Dükkanları, Cafeler ve Endüstriyel Mutfak Cihazı Bulunan Tüm Kurumlara Hizmet Vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Makineler

Ohrili Makine Bulaşık Makineleri, Fırınlar, Kıyma Makineleri, Vakum Makineleri, Tabak Kapatma Makineleri, Salam Makineleri, Patates Soyma Makineleri, Köfte Makineleri, Tulumba Tatlı Makineleri, Streç Makineleri, Hamur Yoğurma Makineleri, Mikser Makineleri, Hamur Açma Makineleri, Soğan Doğrama Makineleri, Sebze Doğrama Makineleri, Buz Makineleri, Şerbetlikler, Tost Makineleri v.b bir çok makine parkurunda hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *